Dla Pracodawcy 

USŁUGI  DLA  PRACODAWCÓW


 Jesteście  prężną firmą, dla której pracuje wielu Cudzoziemców, w większości obywateli Ukrainy.   

Niestety oczekiwanie na zezwolenia na pracę typu A, a zwłaszcza kartę pobytu trwa tak długo, że zakłoca to Państwa normalne funkcjonowanie. Trudno, jest bowiem normalnie działać, jeśli wiele miesięcy oczekuje się na pierwszy list z urzędu, a otrzymanie stempla w paszporcie graniczy z cudem.  
I tu pojawiamy się my, profesjonalna firma na codzień zajmująca się legalizacją Cudzoziemców i specjalizująca się zwłaszcza w przyspieszaniu spraw będących już w toku. 

Nie jesteśmy byłymi pracownikami Urzędu i nie bazujemy na znajomościach, a mimo to jesteśmy skuteczni. Co ważne szanujemy naszych Klientów, co oznacza, że odbieramy od nich telefon i odpowiadamy na ich pytania.  

Nie jesteśmy wielką firmą i nie prowadzimy tysięcy spraw, dlatego właśnie znam wszystkich moich Klientów osobiście. Wiem, że każda sprawa jest inna i nad każdą z nich trzeba pochylić się indywidualnie.  

I wreszcie od naszej szanownej Konkurencji odróżnia nas polityka cenowa. Większość firm bierze całość honorarium z góry i w zasadzie nie jest zainteresowane rezultatem.

Ja stosuję uczciwą zasadę połowa kwoty płatna na początku, połowa zaś po otrzymaniu pozytywnej decyzji z Urzędu Wojewódzkiego.  Daje to Państwu pewność, że jestem zainteresowany pozytywnym rezultatem, a nie tylko samym prowadzeniem sprawy.  

I wreszcie wysokość samego honorarium znacznie niższe niż w większości konkurencyjnych firm wynoszące 1.250,00 PLN netto, płatne w dwóch ratach po 625,00 PLN każda.  wierzę, że te argumenty przekonają Państwa do rozpoczęcia współpracy. 


  797  801 690 
                                                                                                                                       
        alert@advonetauto.pl      
Copyright (c)2018, All Rights Reserved
Polityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatnościPolityka prywatności
Liczba odwiedzin: 42307